Nowości  Region  Atrakcje  Noclegi    
 


ZachPom.pl > LOT zapowiada loty ze Szczecina do Rzeszowa

2020-07-07 LOT zapowiada loty ze Szczecina do Rzeszowa

LOT ogłosił uruchomienie letnich lotów na trasie Szczecin Goleniów (SZZ) - Rzeszów Jasionka (RZE)..

Będzie to bezpośrednia trasa sezonowa obsługiwana od 16 lipca do 31 sierpnia 2020 roku. Na trasie latać będzie turbośmigłowy samolot pasażerski Bombardier Q400. Czas lotu między lotniskami to niecałe 1,5 godziny.


Bombardier Q400 w barwach LOT-u (grafika: LOT)

Loty odbywać się będą 2 razy w tygodniu - w poniedziałki i czwartki zgodnie z poniższym rozkładem lotów:

  • 19:25 Szczecin Goleniów (SZZ) > 20:55 Rzeszów Jasionka (RZE)
  • 19:25 Rzeszów Jasionka (RZE) > 20:55 Szczecin Goleniów (SZZ)

Bilety lotnicze dostępne są już w sprzedaży w cenie od 99 zł w jedną stronę (bez bagażu).

"Od dzisiaj pasażerowie mogą już kupić bilety na nowe połączenie LOT-u między Szczecinem a Rzeszowem. Na bieżąco dopasowujemy ofertę połączeń w taki sposób, aby odpowiadać na rosnący popyt na podróżowanie między nawet najbardziej odległymi punktami w kraju. Pokonanie trasy między Szczecinem a Rzeszowem zajmuje samochodem ok. 8 godzin - w zamian, dzięki nowemu połączeniu LOT-u pasażerowie spędzą w powietrzu zaledwie 1 godzinę i 30 minut. Dokładając koszty paliwa, będzie to nie tylko najszybszy, ale też najtańszy sposób transportu między województwem zachodniopomorskim a podkarpackim." - powiedział Krzysztof Moczulski, rzecznik prasowy LOT-u.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego ZachPom.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o Pomorzu Zachodnim za darmo.